מבט דיגיטלי – אירוע לרגל סיום השנה האקדמית

בשבוע שעבר קיימנו אירוע דיגיטלי לקראת סיום השנה האקדמית. את החלק הראשון של האירוע הובילו קבוצת הבוגרים של התכנית למנהיגות קהילתית יהודית-ערבית באוניברסיטת חיפה, והם החליטו לצלם סרטון 'סליחה על השאלה' על החוויה שלהם בקבוצת דיאלוג רב-תרבותית. החלק השני של האירוע היה הרצאה של ליאן נג'מי, חברת ועד העמותה, מלגאית Rhodes הערביה הראשונה מישראל ויזמת חברתית. ליאן הקימה שתי יוזמות חברתיות לעידוד תעסוקת נשים ערביות בשוק העבודה הישראלי והיא הרצתה לנו מאוקספורד, שם היא מסיימת בדיוק את התזה שלה במדיניות חברתית השוואתית, על מצוקות תעסוקה של נשים ערביות בישראל.

העלנו לכאן את הצילומים מהאירוע כדי שמי שלא צפה בשידור החי יוכל להנות גם.

'סליחה על השאלה' – דיאלוג רב-תרבותי

אנחנו מאוד גאים בפתיחות, בכנות ובשיתוף של הסטודנטים. ניכר כי נעשתה בשנתיים האחרונות עבודה רצינית של דיאלוג רב-תרבותי והתוצרים שלה מרשימים ומרתקים.

'סליחה על השאלה' – דיאלוג רב-תרבותי

ליאן נג'מי – מצוקות של נשים ערביות בשוק העבודה הישראלי – הרצאה

על ליאן הנהדרת שלנו כתבנו כבר רבות כאן, מוזמנות לקרוא עליה ולצפות בהרצאה שלה (דקה 44:00) בשידור החי בפייסבוק.

מבט דיגיטלי – אירוע סיום שנה | مبات ديچيتالي – حدث نهاية السنة

מחר! ?הירשמו לקבל תזכורת לאירוע הדיגיטלי שלנו לסוף השנה האקדמית, מבט דיגיטלי – אירוע סיום שנה | مبات ديچيتالي – حدث نهاية السنة.נתחיל עם קבוצת הבוגרים של אוניברסיטת חיפה עם 'סליחה על השאלה' על קבוצות דיאלוג רב-תרבותיות, ונמשיך עם הרצאה מרתקת של ליאן נג'מי על מצוקות תעסוקה של נשים ערביות בישראל.אל תפספסו!

פורסם על ידי ‏עמותת מבט Amutat Mabat‏ ב- יום חמישי, 11 ביוני 2020
ההרצאה של ליאן מתחילה בדקה 44:00

תודה רבה לסטודנטיות ולסטודנטים מהתכנית על ההפקה המצויינת, למלגאים שכתבו את התוכן, בנו את המערך הטכני ודאגו לפרסום, ותודה ענקית לליאן על ההרצאה המרתקת!
אנחנו מאחלות לכולן תקופת מבחנים מוצלחת ורגועה.


סרט 'סליחה על השאלה' בהפקת התכנית למנהיגות קהילתית יהודית-ערבית באוניברסיטת חיפה.
אירועי קהילת מבט בתמיכת שגרירות ארה”ב בישראל.