קהילת מבט – שיח רב תרבותי

לאורך השנים השתתפו בתכניות מבט למעלה מ-2,000 משתתפים, אשר לקחו חלק בדיאלוג והיכרות משמעותית עם חברים מכל גוני החברה הישראלית. מעבר לחוויה וללמידה בקבוצות הדיאלוג, אנו מעוניינים לשמר ולפתח את השיח הבין תרבותי, לשמור על קשר ולהמשיך בעשייה משותפת ביחד.

אנו פועלים ליצירה של קהילת שיח רב תרבותי עבור בוגרי תכניות מבט, חברים ושותפים לדרך, שתהווה מקום להמשך למידה משותפת ועשייה חברתית חדשה, לנטוורקינג בין תרבותי, ולתמיכה הדדית בפיתוח האישי והמקצועי של החברים.

קהילת מבט פועלת בתחומים הבאים:

סמינרי פעילים ומשלחות בוגרים בין -לאומיות

רוצים להמשיך ולהעמיק את הלמידה והעשייה המשותפת, ליזום ולהוביל מיזמים ופעילויות? הצטרפו למעגל המרכזי של הפעילים המשפיעים ויוזמים את הפעילות הקהילתית המשותפת – לסמינרי הפעילים והאקטיביסטים, להכשרת מובילי קהילה בין תרבותית, ולמשלחות צעירים בין-לאומיות עם שותפינו בהמבורג, גרמניה, להיכרות ולמידה בשטח עם האתגרים הבין תרבותיים בגרמניה ובישראל.

לקריאה נוספת על משלחות הצעירים

אירועי תרבות בקהילה

רוצים להשתתף במפגשים ואירועי תרבות מגוונים? מחפשים הזדמנויות למפגש, לימוד וחוויות משותפות עם שותפים ערבים ויהודים ועם חברים ישנים וחדשים? קהילת מבט מפיקה ויוצרת תוכן מגוון עבור הקהילה והקהל הרחב. חברי הקהילה, סטודנטים ובוגרים מפיקים סיורים, אירועי תרבות ואירועים חברתיים.

בין המיזמים לדוגמא – מיזם 'שוף אל נוף' לסיורים וטיולים משותפים, מיזם 'פוזיטיב' לאירועי תרבות ומוזיקה, 'נקודת מפגש חיפאית' המקיימת מעגלי שיח בין תרבותיים בקהילה, מיזם 'שפה כגשר' ללימוד ותרגול עברית וערבית מדוברת, ועוד.

שיח בין תרבותי דיגיטלי

רוצים לראות ולשמוע אנשים ותכנים מגוונים ברשת החברתית? הפעילות הדיגיטלית של מבט ברשת משמרת ומפתחת את הקשרים החברתיים של בוגרי התכניות, מאפשרת לשמוע ולהשמיע קולות שונים, לשתף בדעות, רעיונות ויוזמות חברתיות, ולהשתתף בפעילות ומפגשים וירטואליים.

להצטרפות לדף של מבט בפייסבוק, ולקהילת השיח הרב-תרבותי

למידע נוסף על קהילת מבט