קהילת מבט – שיח רב תרבותי

לאורך השנים השתתפו בתכניות מבט אלפי משתתפים, אשר לקחו חלק בדיאלוג והיכרות משמעותית עם חברים מכל גוני החברה הישראלית. אנו מעוניינים לשמור על קשר ולהמשיך בעשייה משותפת ביחד, וליצור הזדמנויות למפגש ולמידה משותפת גם עבור כל מי שמעוניין במפגש ובשיח בין תרבותי.

אנו פועלים ליצירה של קהילת שיח רב תרבותי עבור בוגרי תכניות מבט, חברים ושותפים לדרך, שתהווה מקום להמשך למידה משותפת ועשייה חברתית חדשה, לנטוורקינג בין תרבותי, ולתמיכה הדדית בלמידה ובפיתוח האישי והמקצועי של החברים.

קהילת מבט פועלת בתחומים הבאים:

הכשרות פעילים ומשלחות בוגרים בין -לאומיות

רוצים להמשיך ולהעמיק את הלמידה והעשייה המשותפת, ליזום ולהוביל מיזמים ופעילויות? הצטרפו למעגל המרכזי של הפעילים המשפיעים ויוזמים את הפעילות הקהילתית המשותפת – לסמינרי הפעילים והאקטיביסטים, להכשרת מובילי קהילה בין תרבותית, ולמשלחות צעירים בין-לאומיות עם שותפינו בהמבורג, גרמניה, להיכרות ולמידה בשטח עם האתגרים הבין תרבותיים בגרמניה ובישראל.

לקריאה נוספת על משלחות הצעירים
לקריאה נוספת על תכנית הכשרת מובילי הקהילה

מיזמים קהילתיים למפגש בין תרבותי

רוצים להשתתף במפגשים ואירועי תרבות מגוונים? מחפשים הזדמנויות למפגש, לימוד וחוויות משותפות עם שותפים ערבים ויהודים ועם חברים ישנים וחדשים? קהילת מבט מפיקה ויוצרת תוכן מגוון עבור הקהילה והקהל הרחב. חברי הקהילה, סטודנטים ובוגרים מפיקים סיורים, אירועי תרבות ואירועים חברתיים.

בין מיזמי הקהילה המרכזיים – תכנית 'שוף אל נוף' לסיורים וטיולים משותפים, מיזם 'פוזיטיב' לאירועי תרבות ומוזיקה, 'נקודת מפגש חיפאית' המקיימת מעגלי שיח בין תרבותיים בקהילה, מיזם 'שפה כגשר' ללימוד ותרגול עברית וערבית מדוברת, ועוד.

שיח בין תרבותי דיגיטלי

רוצים 'לשבור את תיבת התהודה' ולראות ולשמוע אנשים ותכנים מגוונים ברשת החברתית? הפעילות הדיגיטלית של מבט ברשת משמרת ומפתחת את הקשרים החברתיים של בוגרי התכניות וחברי הקהילה, מאפשרת לשמוע ולהשמיע קולות שונים, לשתף בדעות, רעיונות ויוזמות חברתיות, ולהשתתף בפעילות ומפגשים משותפים.

להצטרפות לדף של מבט בפייסבוק, ולקהילת השיח הרב-תרבותי

למידע נוסף על קהילת מבט