פוזיטיב חיפה לייב – המסורת ממשיכה

כבר כתבנו רבות על פוזיטיב, הפרוייקט המשותף שלנו ושל היחידה למעורבות חברתית באוניברסיטת חיפה, אשר מפיק אירועי תרבות מוזיקליים רב-תרבותיים שמהווים כבר 8 שנים מקום מפגש מקרב, מכיל וקליל לבני תרבויות שונות ומצליחים ליצור שותפות יהודית-ערבית מתוך אהבה למוזיקה, לאומנות ולחיים.

בעקבות ההצלחה המסחררת של שני סבבי ההופעות הדיגיטליות הקודמים שליוו אותנו לאורך מאי ולאורך ספטמבר, צוות פוזיטיב החליט להפוך את ההצלחה למסורת ולהפיק רצף הופעות קבוע וטוב לא פחות, שישודר לאורך כל הסמסטר ביום חמישי אחת לשבועיים. גם ההופעות האלו משודרות ב-Facebook Live ופתוחות לקהל הרחב.

לצפייה בסבב ההופעות הקודם המלא
לצפייה בסבב ההופעות הדיגיטליות הראשון (מאי 2020)

למקרה שפספסתן, או שתרצו לשמוע שוב, הבאנו לכם את ההופעות המלאות לצפייה כאן.

לירון מיוחס

לירון מיוחס היא אמנית כלי הקשה וזמרת, אשר הופיעה בפתיחת סבב ההופעות הנוכחי של פוזיטיב במופע דואו מכשף על כלי הקשה מגוונים מרחבי העולם. לירון מביאה קסם מתרבויות שונות שאספה במהלך השנים, מופיעה עם חומרים מקוריים ומכניסה צבע מיוחד למוזיקה שורשית, רעננה וקסומה בעיבודים יוצאי דופן.

לירון מיוחס – כלי הקשה ושירה | Liron Meyuhas – percussion and vocals
שחר קאופמן – גיטרה, בס ומנדול | Shahar Kauffman – Guitar, bass and mandol

לייזר לויד | Lazer Lloyd

לייזר לויד הוא אמן בינלאומי, מלחין, זמר וגיטריסט. המוסיקה של לייזר היא גם אקוסטית וחשמלית, ומשלבת בין הסגנונות בלוז, רוק וקאנטרי. בשנים האחרונות לויד חוקר את תרבויות המזרח, ומשלב בלוז עם מוסיקה ערבית. לייזר לויד מופיע בכל העולם ומצליח להגשים את חלומו: לחבר בין אנשים מעמים שונים, תרבויות ודעות שונות, מפני שהוא מאמין שכולנו קשורים אחד לשני ולכל אחד יש מקום בעולם.
היה כיף מאוד לארח אותו להופעה ולדעתנו זו הייתה הופעה מוצלחת במיוחד.

מארק קירז'נר ומישל סג'ראווי | Mark & Michel

מארק קירז'נר ומישל סג'ראווי, צמד מוזיקלי מלא בכימיה ובקסם מתפרץ, הופיעו בפנינו בהופעת בלוז עם אווירה אופטימית במיוחד כאשר למעשה חלקה הורכב ממוזיקה מאולתרת אשר השניים יצרו במהלכה!
השילוב בין הגיטרה האלקטרונית לקונטרה בס הפיק צלילים חמים ומיוחדים. תודה על הופעה משובחת ומקרבת!

מארק קירז'נר – קונטרה בס
מישל סג'ראווי – גיטרה אלקטרונית


נכון לזמן כתיבת בלוג זה ההופעה הדיגיטלית הבאה של פוזיטיב תערך בערב השנה האזרחית החדשה, יום חמישי ה-31.12.2020, ואנו בטוחים שזו תהיה פתיחה נהדרת לשנה החדשה.
בהופעה יופיע ההרכב 'שלוש' – התופעה האינסטרומנטלית הישראלית שבתוך חמש שנות פעילות הספיקה להופיע על כמה מהבמות החשובות בעולם, יותר מ-250 הופעות בעולם בשנתיים האחרונות. להקת ג'אז שמתנהלת כמו להקת רוק מהניינטיז. מוזיקה מחוספסת, אקוסטית, פרוגרסיבית, שנמנעת מחוקי ז'אנר כזה או אחר.

קטע מהופעה של להקת 'שלוש':

SHALOSH – להקת שלוש בהופעה

אנחנו הכי גאות בעולם בצוות של פוזיטיב וכבר לא יכולות לחכות להופעות הבאות!


מיזם ‘פוזיטיב’ בהפקת התכנית למנהיגות קהילתית יהודית-ערבית באוניברסיטת חיפה ובתמיכת קרן לוי לאסן.
אירועי קהילת מבט בתמיכת שגרירות ארה”ב בישראל.

מי אנחנו

עמותת מבט – מודעות בחברה תרבותית – מפתחת הזדמנויות מפגש וזירות פעולה נוספות. המתודולוגיה של מבט מבוססת על מודלים מחקריים וניסיון מצטבר, וניתנים להתאמה וליישום במקומות עבודה, ארגוני בריאות, קבוצות ספורט וגופים נוספים שבהם נפגשות אוכלוסיות מגוונות.

מקום מפגש ולמידה קהילת מבט

כתובתנו – שדרות המגינים 32 , חיפה

מבט בפייסבוק

מוזמנות.ים לעקוב בקבוצת קהילת מבטבדף הפייסבוק ובאינסטגרם ולקרוא ולהתעדכן בדיווחים מהשטח באתר ובלוג מבט, וגם במייל עם ניוזלטר מבט

לוח אירועים קרובים

שוף אל נוף
ארוחת ערב קהילתית
ג׳אם פוזיטיב לראש השנה
נקודת מפגש - פורום המשפחות
ראש השנה
יום כיפור
סוכות

הצטרפות לאירועי קהילה

מוזמנות ומוזמנים
ליצור קשר ולהצטרף לפעילות במפגשים ואירועים, להרוויח בלמידה משותפת ועשייה חברתית.

( הצטרפות ניוזלטר והרשמה לאירועים
👇 ממש כאן )