סיכום הכנס הקהילתי הרב-תרבותי – ZOOM OUT

עבר קצת זמן, אבל רצינו לחגוג ולסכם את הכנס הקהילתי הרב-תרבותי שהפקנו בחודש שעבר שנקרא 'ZOOM OUT'. תכנית הכנס הייתה שאפתנית במיוחד – להעביר כ-11 משבצות שונות בטווח של 4 שעות, בזום, לקהל של כ-100 משתתפים ומשתתפות ועוד צופים רבים (דרך השידור שלנו בפייסבוק לייב) בשיתוף עם כעוד 8 עמותות ויוזמות רב-תרבותיות בחינם. התוכנית השאפתנית התגלתה כהצלחה אדירה. במהלך החודש האחרון קיבלנו עשרות תגובות חיוביות על הכנס, צוותי המתנדבים של קהילת העמותה גדלו ועובדים כעת על פרוייקטים נפלאים שיפורסמו בקרוב והנושאים המרתקים שעלו בכנס מלווים אותנו במחשבה עד היום.
רצינו לאפשר לכם ולכן הזדמנות נוספת לצפות בכמה מההקלטות של הכנס ולהנות מהתכנים שעלו בו בשנית.

את מושב הפתיחה של הכנס ניתן לראות כאן

שיחה פתוחה בין נטעלי ליבשיץ למלך זילברשלג על בריאות הנפש

אחז מהמושבים המוצלחים ביותר בכנס (והגדול מכולם בכמות המשתתפים) היה המושב של הפרוייקט 'שיחת נפש' שמובילה נטעלי בקהילת העמותה בחצי השנה האחרונה ועוסק בשיח בריא על בריאות הנפש. בכנס היא אירחה את אושיית הרשת וכוכב ערוץ 'כאן' לשעבר מלך זילברשלג לשיחה על בריאות הנפש.אם תרצו לשמוע עוד על פעילות 'שיחת נפש' כתבו לנו הודעה בפייסבוק או במייל שלנו: info@www.mabat.org

סיפור – חכאיה

עמותת 'סיפור – חכאיה' מבקשת לקדם פיוס בינינו ובין הפלשתינאים. האמצעי הוא המודל הדו נרטיבי שבו כל צד נחשף לנרטיב של הצד השני. ספי דונר ונעמי ורד מהעמותה סיפרו לנו על פעילותם ועל החשיבות של המודל הדו-נרטיבי שהם מיישמים.תודה רבה לכל השותפות והשותפים המהממים והמרתקות שהגיעו וחלקו איתנו את הידע והנסיון שלהם, לסטודנטים ולסטודנטיות שהציגו, סיפרו ונתנו לנו להתנסות במיזמים הנפלאים שהם מובילים, לתיאטרון פלייבק שילובים בגליל – אפרת עשירי שביצעו לנו תיאטרון פלייבק בזום וסיפקו לנו חוויה בלתי נשכחת, למשתתפים ולמשתתפות שהפרו את הדיונים ושיתפו את דעתן ולאלו שהתאמצו להגיע ולהקשיב בין שלל העיסוקים השונים.תודה רבה לכל השותפים שלקחו חלק בכנס, וביניהם עמותת סיפור חיכאיה, שגרירות ארה"ב בישראל, שאג"י – מיזם השבטים, היחידה למעורבות חברתית באוניברסיטת חיפה, נקודת מפגש, דרך שירה בנקי, אנסמבל שילובים בגליל, לפלוגתא ולמעיין במדבר.

מי אנחנו

עמותת מבט – מודעות בחברה תרבותית – מפתחת הזדמנויות מפגש וזירות פעולה נוספות. המתודולוגיה של מבט מבוססת על מודלים מחקריים וניסיון מצטבר, וניתנים להתאמה וליישום במקומות עבודה, ארגוני בריאות, קבוצות ספורט וגופים נוספים שבהם נפגשות אוכלוסיות מגוונות.

מקום מפגש ולמידה קהילת מבט

כתובתנו – שדרות המגינים 32 , חיפה

מבט בפייסבוק

מוזמנות.ים לעקוב בקבוצת קהילת מבטבדף הפייסבוק ובאינסטגרם ולקרוא ולהתעדכן בדיווחים מהשטח באתר ובלוג מבט, וגם במייל עם ניוזלטר מבט

לוח אירועים קרובים

שוף אל נוף
ארוחת ערב קהילתית
ג׳אם פוזיטיב לראש השנה
נקודת מפגש - פורום המשפחות
ראש השנה
יום כיפור
סוכות

הצטרפות לאירועי קהילה

מוזמנות ומוזמנים
ליצור קשר ולהצטרף לפעילות במפגשים ואירועים, להרוויח בלמידה משותפת ועשייה חברתית.

( הצטרפות ניוזלטר והרשמה לאירועים
👇 ממש כאן )